"Tie tik ir kāzu vadītāji - vienkārši izcili! Tas kaut ko nozīmē, ja arī divas dienas pēc kāzām vaigus rauj krampī, jo šī komanda TĀ lika izsmieties un TĀ izbaudīt dienu! Cik dzirdēts, protams, līgava + līgavainis stāvā sajūsmā, bet arī vedēji - tik viegli sadarboties, kā ar savējiem - gan pie morālā atbalsta tikām, gan iedvesmas devu saņēmām, gan viņi bija līdzās, kad mums visvairāk bija tas nepieciešams! Paldies par tiem krampjiem, prieku, smiekliem un ielikto sirdi! Iesaku un ieteikšu visiem, kas meklē savus ĪSTOS kāzu vadītājus!"
5/5
Linda&Edgars
“Biju tā piemeties, ka viņus neatceros” 
1.6/5
Andris K.
“Superīgākus vadītājus savām kāzām nevarējām vēlēties. Viņi “iefiltrējās” tā, ka visi domāja, ka viņi ir vai nu ģimenes locekļi vai mūsu draugi. Tika galā ar visām mazām problēmiņām ar kurām saskārāmies. Lika visiem smieties, gan lieliem, gan maziem, bet tai pat laikā nebija pārspīlēti. Viņi ir labākie! Iesaku visiem. Paldies Arta un Andrej, jūs bijāt super jau no pirmās sarakstes, līdz mūsu satikšanai un līdz kāzu dienas noslēgumam, esam ļoti pateicīgi jums! Milzīgs, neizsakāms Jums paldies!”
5/5
Linda&Agris
"Noteikti iesaku šo nepārspējamo tandēmu! Esam priecīgi, ka izvēlējāmies A2 kā mūsu kāzu vadītājus! Lieliski cilvēki, labs humors un ideāla organizācija. Ja 80-gadīgā vecmāmiņa teica:" Nu pasākums bija uz "urrā", un tie vadītāji, kur viņi tādus jokus samācījušies?!" - tad ballīte bija izdevusies! Nevar nepieminēt, ka pārējie viesi arī bija stāvā sajūsmā Paldies jums par labu un kvalitatīvu pasākumu!"
5/5
Elza&Andrejs
“IR pabūts diezgan daudzās KĀZĀS UN LIKĀS, ko tad vēl cilvēki varētu izdomāt, radīt, likt sajust….UN BIJA UN Radīja, UN LIKA SAJUST…. Un ir tā īpašā sajūta, ka mūsu diena bija pati foršākā…. PALDIES par radošām, sirsnīgām, mīļām, priek un smieklpilnām sajūtām…. Kā jau teicu, Jūsos abos ir spēks…..”
5/5
Anete&Dzintars
“Mūsu mīļie, jaukie, foršie! Gribējām jums pateikt bezgala lielu paldies par fantastisko darbu, ko ieguldījāt un paveicāt mūsu kāzās. Bijām ļoti priecīgi un laimīgi, kā arī ne brīdi nebija garlaicīgi :)) Bija tik tiešām skaists vakars! Dzirdējām gan kāzu laikā, gan pēc tām ļoti daudz pozitīvas atsauksmes! Viesiem ar no sirds patika! Vēlamies jums novēlēt turpināt iesākto, neapstāties un būt tikpat pozitīviem, radošiem un atvērtiem kādi esat tagad!
5/5
Madara&Jānis